Biz Kimiz?

Baytan Hukuk

Büromuz sizlerin hukuki temsil ve danışmanlık ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere 1977 tarihinde  Av. İlhan BAYTAN tarafından kuruldu. Ankara Bürosuna kayıtlı olarak 13 yıl serbest avukatlık yapan İlhan Baytan, 1990-2002 yılları arasında T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığında I. Hukuk Müşaviri,  Bakan Yardımcısı ve Başkan Danışmanı, Özelleştirmeden ve Hazineden sorumlu Bakanlıkta Bakan Danışmanı görevlerinde bulunmuştur.

2002 yılından itibaren, Av. Nihat BAYTAN, ve Av. Mehmet Tufan BAYTAN ile birleşen büro, istihdam edilen diğer avukatlar ile birlikte ‘BAYTAN HUKUK BÜROSU’ adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Avukatlarımızın uzun yıllara dayanan tecrübesi, problemlerinizi hızlı, etkili ve güvenilir bir biçimde çözmenize yardımcı olacaktır.

Büromuz, tecrübeli ve güvenilir ekip ile hayatınızda karşılaşabileceğiniz ihtilaflarda size destek olmayı hedeflemektedir. Nihai amacımız, müvekkillerimize her zaman en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Toplumsal gelişim ve değişim için hukuki yollarla mücadele edilmesi gerektiği kanaatindeyiz ve gelecek için bu düşünceden vazgeçmeyeceğiz.

Hukuksal Danışmana İhtiyacınız mı Var?

Bizimle iletişime geçin!